About

Kopi Servis Ltd Şti 1999 yılından bu yana dökümantasyon sektöründe inançla ve azimle müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek satış ve satış sonrası teknik servis desteği ile hizmet vermektedir. Kopi Servis konusunda uzman satış ve teknik servis kadrosuyla, 500 ü aşkın müşterisiyle iletişiminde yaptıklarını yapacaklarının teminatı olarak görmektedir.

Kopi Servis Ltd Şti batı karadeniz bölge bayilini üstlenmiş olup Olivetti dijital fotokopi ve faks makinelerinin Gebze, İzmit, Sakarya, Düzce, Bolu, Zonguldak, Karabük, Bartın il ve ilçelerinde satış ve satış sonrası servis hizmetini yürütmektedir.

Kopi Servis Ltd.Şti 2006 yılına kadar olan zaman içerisinde Zonguldak, Bartın, Karabük, Düzce ve Bolu bölgelerine İzmit merkezden vermiş olduğu satış ve satış sonrası hizmetini 2006 yılından itibaren, siz müşterilerimizin talebi doğrultusunda ve iş hacminin artmasından dolayı Kdz. Ereğlide kendi mülkünde ikinci şubesini açarak daha hızlı ve aynı kalitedeki hizmetini devam ettirecektir.

Tam müşteri memnuniyetinden hiçbir zaman ödün vermeyen Kopi Servis Ltd Şti tüm Müşterilerine kısa zamanda ulaşmayı servis ihtiyaçlarını zamanında giderebilmeyi felsefe edinerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Kopi servis firması yerinde ve doğru teşhisler koyarak ihtiyaca yönelik doğru çözümleri getirmeyi hedeflemiştir. Alanında uzman satış ekibi ile satış öncesi durum analizi yapılır ihtiyaçlar belirlenir ve sonucunda geleceğe yönelik uzun süreli tam memnuniyet amacıyla doğru çözümler müşterilerimize sunulur. Çünkü doğru ürün, ürün bakımı ve ürün onarımlarını yapan servis hizmeti ile müşteri memnuniyetinin sağlanacağına inanılır.

Siz değerli müşterilerimizin şirketimize duyduğu ilgi ve güvene teşekkür eder, sizleride Kopi Servis ailesinin bir parçası olarak görmekten gurur duyarız.